Willa Fryderyka Sp. z o.o. Sp. k.

Dane adresowe:

ul. Kazimierza Wielkiego 105,
31-074 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

manager@willafryderyka.pl
502 515 199

Dane firmy:

Willa Fryderyka Sp. z o.o. Sp. k.
NIP: 9452219807
REGON: 380342223

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kazimierza Wielkiego 105, Kraków, Polska

Opis firmy Willa Fryderyka Sp. z o.o. Sp. k.

Restauracja z ogrodem Willa Fryderyka zaprasza do odwiedzin. Jeżeli chcecie znaleźć się w pięknym, klimatycznym miejscu, gdzie będziecie mogli zakosztować wybornych dań kuchni francuskiej, to koniecznie musicie odwiedzić nas w Krakowie na ul. Kazimierza Wielkiego 105. Nasza restauracja z ogródkiem to idealne miejsce na rodzinny obiad, jak również na ważne, biznesowe spotkanie, podczas którego będziecie uzgadniali interesy. Zawsze rozbrzmiewa u nas fantastyczna, francuska muzyka, która idealnie pasuje do wszystkich dań, jakie serwowane są w naszym lokalu.

Oferta firmy

W menu naszej restauracji znajdą Państwo tradycyjne dania kuchni polskiej i francuskiej. Takie jak pieczywa, sałatki tarty czy desery. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym menu na stronie www naszej restauracji.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Przestrzenie Nowohuckie to wyjątkowa restauracja znajdująca się w sercu Nowej Huty, w Krakowie, znana z doskonałego połączenia tradycyjnych włoskich smaków z amerykańską klasyką.
Witamy w Macondo Restauracja, gdzie smak, muzyka i atmosfera łączą się, tworząc niezapomniane chwile dla wszystkich zmysłów.
W Manami Sushi Wrocław pragniemy zaoferować Ci więcej niż tylko jedzenie – chcemy zaprosić Cię do odkrycia prawdziwej sztuki sushi.