Katalog ZANA

Restauracje

DA PIETRO ELŻBIETA NOWOSAD SPÓŁKA JAWNA

Restauracja włoska Da Pietro w Krakowie to jedna z pierwszych prywatnych restauracji w tym mieście, która działa już od 25 lat. Obecnie restauracja zlokalizowana jest w urokliwej piwniczce pod adresem Rynek Główny 19, Kraków. W lokalu panuje (...)

Willa Fryderyka Sp. z o.o. Sp. k.

Restauracja z ogrodem Willa Fryderyka zaprasza do odwiedzin. Jeżeli chcecie znaleźć się w pięknym, klimatycznym miejscu, gdzie będziecie mogli zakosztować wybornych dań kuchni francuskiej, to koniecznie musicie odwiedzić nas w Krakowie na ul(...)

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Browar Prost jest kraftowym miejscem na mapie Wrocławia, gdzie można spróbować regionalnego, wrocławskiego piwa. Browar Prost to nie tylko miejsce warzelniczo-magazynowe, ale i restauracja z przestrzenią bankietową, szkoleniowo-konferencyjną.(...)

OTSU SUSHI

Szukasz urokliwej restauracji, oferującej doskonałe japońskie sushi w Krakowie? Koniecznie odwiedź Otsu Sushi. Restauracja mieści się w Krakowie, przy ulicy Wielickiej 259. Szerokie menu bogate w różnorodne smaki nie tylko te z kuchni jap(...)

Manami Sushi

W Manami Sushi Wrocław pragniemy zaoferować Ci więcej niż tylko jedzenie – chcemy zaprosić Cię do odkrycia prawdziwej sztuki sushi. Nasza restauracja to miejsce, gdzie mistrzostwo kulinarnych technik spotyka się z pasją do doskonałego smak(...)

Macondo Restauracja

Witamy w Macondo Restauracja, gdzie smak, muzyka i atmosfera łączą się, tworząc niezapomniane chwile dla wszystkich zmysłów. Nasza kuchnia to prawdziwa uczta dla podniebienia, bogata w aromatyczne przyprawy, świeże składniki i tradycyjne re(...)

Pizza Neapolitanska, Burgery – Kraków – Nowa Huta - Przestrzenie Nowohuckie

Przestrzenie Nowohuckie to wyjątkowa restauracja znajdująca się w sercu Nowej Huty, w Krakowie, znana z doskonałego połączenia tradycyjnych włoskich smaków z amerykańską klasyką. Usytuowana w malowniczej lokalizacji, z tyłu budynku Nowohu(...)

Restauracja Port Fromage

W Restauracji Port Fromage ser to nie tylko produkt, to pasja, to filozofia życia. Nasze dania są pełne bogactwa smaków, aromatów i kreatywności, co sprawia, że każdy posiłek to prawdziwa uczta dla podniebienia. Oferujemy wykwintne serowe pr(...)