FABRYKA MATERACÓW HEVEA S.C.

Dane adresowe:

Ogrodowa 28,
62-561 Ślesin
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

63 220 89 12
heveamateracepolska@wp.pl
63 220 89 12
63 220 89 12

Dane firmy:

FABRYKA MATERACÓW HEVEA S.C.
NIP: 6652796293
REGON: 300381180

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Ogrodowa 28, Ślesin, Polska

Opis firmy FABRYKA MATERACÓW HEVEA S.C.

Firma HEVEA to polski producent materaców najwyższej klasy. Dziesięcioletnie doświadczenie sprawia, że możemy poręczyć wysoką jakość naszych produktów. Każdy materac jest robiony ręcznie, a później kilkukrotnie testowany, tak aby do Twojego domu dotarł bez żadnych niedoskonałości. Wytwarzamy materace dla wszystkich grup wiekowych, więc każdy wybierze coś dla siebie. Troszczymy się o to, żebyś przyjemnie się wyspał i dzięki temu miał siłę i energię do działania. Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty na stronie.

Oferta firmy

Oferujemy materace, lateksowe, dziecięce i wiele innych specjalnie dla Ciebie, nie czekaj i skorzystaj.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Solny Świat w swojej ofercie posiada bardzo dużo artykułów do domu, a specjalizują się w produktach wykonanych z soli himalajskiej takich jak lampy solne, świeczniki solne.
Ceramiki handmade (ręcznie wytwarzane) są ogromnie poszukiwane zarówno wśród dekoratorów wnętrz jak i wśród osób, którzy zwyczajnie lubią otaczać się przecudownymi i oryginalnymi dekoracjami.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą Axitech, która dostarcza klientom szklane materiały dekoracyjne do kuchni czy łazienki.