Ceramika Duet Lucyna Gwiżdż ABM

Dane adresowe:

ul.Kasztanowa 15,
32-085 Modlniczka
małopolskie

Dane kontaktowe:

ceramikaduet@gmail.com
501-736-810

Dane firmy:

Ceramika Duet Lucyna Gwiżdż ABM
NIP: 8731013978
REGON: 850372396

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul.Kasztanowa 15, Modlniczka, Polska

Opis firmy Ceramika Duet Lucyna Gwiżdż ABM

Ceramiki handmade (ręcznie wytwarzane) są ogromnie poszukiwane zarówno wśród dekoratorów wnętrz jak i wśród osób, którzy zwyczajnie lubią otaczać się przecudownymi i oryginalnymi dekoracjami. Ceramiczne ozdoby dla domu to nie tylko olśniewający patent na domowe dekoracje, ale także idealny prezent dla bliskich. Nasza domena to rzeczy unikatowe, niepowtarzalne i równocześnie ergonomiczne. Zapraszamy do naszego wyjątkowego sklepu ceramikaduet.pl, gdzie bardzo systematycznie uwidaczniają się nowe wyroby.

Oferta firmy

Galeria ceramiki DUET to platforma, gdzie można zafundować sobie niekonwencjonalne szkliwione naczynia ceramiczne: misy, patery, talerze, kubki, czarki oraz szczególne ozdoby ceramiczne: anioły, świeczniki, wazony, doniczki.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Solny Świat w swojej ofercie posiada bardzo dużo artykułów do domu, a specjalizują się w produktach wykonanych z soli himalajskiej takich jak lampy solne, świeczniki solne.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą Axitech, która dostarcza klientom szklane materiały dekoracyjne do kuchni czy łazienki.
Firma HEVEA to polski producent materaców najwyższej klasy.