Katalog ZANA

Medycyna

Senso-Rex.com Synapsa Med sp.zo.o.

Senso-rex.com to efekt pracy zespołu, którego codziennością jest praca z dziećmi o różnych stopniach niepełnosprawności oraz zaburzeniach sensorycznych. Efektem wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie są oferowane produkty terapeutycz(...)

Logopeda online

Terapia logopedyczna dzieci dwujęzycznych z logopedą internetowym sprawdza się wówczas, kiedy dzieci mieszkają poza granicami Polski i do logopedy mają bardzo daleko. Często nawet kontakt z polskim logopedą dla dzieci dwujęzycznych jest niem(...)

CardioTeam Sp. z o.o.

Przy ulicy Cichej 5 w Warszawie znajdziesz rodzinną przychodnię wielospecjalistyczną Cardio Team sp. z o.o. Jest to firma, która od 1938 roku świadczy usługi lekarskie i diagnostyczne z zakresu kardiologii, andrologii, endokrynologii i pulmonol(...)

Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.

Klinika Hair-Med z Mielca zaprasza osoby zdecydowane na powstrzymanie wypadania włosów oraz na odzyskanie utraconych włosów poprzez ich przeszczep. Jeśli zmagasz się z nadmiernym wypadaniem włosów i jesteś zdecydowany na leczenie, to zaprasz(...)

DlaAmazonek.pl

Dlaamazonek.pl to firma, która oferuje najlepsze protezy piersi dla kobiet po mastektomii. Naszym celem jest pomóc kobietom po mastektomii poczuć się znowu piękną. Nasze produkty są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Protezy piersi mo(...)

iDiabetyk.pl

Chyba każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno żyje się niemalże z każdą chorobą. Jedną z chorób, z którymi jest wyjątkowo trudno żyć jest cukrzyca. Diabetykom nie jest zbyt łatwo zaopatrywać się w zwykłych sklepach, z (...)

Detoks Fenix Sp. z o.o.

Uzależnienia to poważany problem, z którym samemu trudno sobie poradzić. Nasz ośrodek jest jednym z pierwszych w kraju, który leczy pacjentów stacjonarnie i ambulatoryjnie. Leczymy pacjentów w każdym wieku. Oferujemy wsparcie w następując(...)

BJU Marcin Bieńko

Bjushop jest sklepem mającym w swojej ofercie niezwykle szeroką gamę produktów z zakresu medycyny estetycznej. Wśród produktów, jakie są tutaj dostępne, znajdują się nici PDO, wykorzystywane do mezoterapii i liftingu skóry, oraz wypełnia(...)