Katalog ZANA

Medycyna

Senso-Rex.com Synapsa Med sp.zo.o.

Senso-rex.com to efekt pracy zespołu, którego codziennością jest praca z dziećmi o różnych stopniach niepełnosprawności oraz zaburzeniach sensorycznych. Efektem wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie są oferowane produkty terapeutycz(...)

Logopeda online

Terapia logopedyczna dzieci dwujęzycznych z logopedą internetowym sprawdza się wówczas, kiedy dzieci mieszkają poza granicami Polski i do logopedy mają bardzo daleko. Często nawet kontakt z polskim logopedą dla dzieci dwujęzycznych jest niem(...)

CardioTeam Sp. z o.o.

Przy ulicy Cichej 5 w Warszawie znajdziesz rodzinną przychodnię wielospecjalistyczną Cardio Team sp. z o.o. Jest to firma, która od 1938 roku świadczy usługi lekarskie i diagnostyczne z zakresu kardiologii, andrologii, endokrynologii i pulmonol(...)

Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.

Klinika Hair-Med z Mielca zaprasza osoby zdecydowane na powstrzymanie wypadania włosów oraz na odzyskanie utraconych włosów poprzez ich przeszczep. Jeśli zmagasz się z nadmiernym wypadaniem włosów i jesteś zdecydowany na leczenie, to zaprasz(...)

Ortomedico

Ortomedico jest wyspecjalizowanym dostawcą produktów do domowej opieki medycznej. Oferujemy produkty opieki medycznej dla diabetyków, produkty stomijne i urologiczne, produkty chłonne i wiele innych. Umożliwiamy realizację wniosków o zwrot kos(...)

DlaAmazonek.pl

Dlaamazonek.pl to firma, która oferuje najlepsze protezy piersi dla kobiet po mastektomii. Naszym celem jest pomóc kobietom po mastektomii poczuć się znowu piękną. Nasze produkty są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Protezy piersi mo(...)

iDiabetyk.pl

Chyba każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno żyje się niemalże z każdą chorobą. Jedną z chorób, z którymi jest wyjątkowo trudno żyć jest cukrzyca. Diabetykom nie jest zbyt łatwo zaopatrywać się w zwykłych sklepach, z (...)