Katalog ZANA

Meble

OPA&COMPANY Aleksandra Koperda

Cieszy nas styl Skandynawii, postanowiliśmy przenieść niektóre wzorce na polski rynek. Dlatego też powstał sklep internetowy Opa&Company. W naszej ofercie znajdziecie między innymi meble tworzone z pasji i zainteresowania do Szwecji i krajów (...)

Natalia Broszkiewicz

Jesteśmy profesjonalną firma zajmująca się projektowaniem oraz montażem mebli na zamówienia. Wykonujemy meble na zamówienie każdego gatunku według projektów oraz zlecenia klientów. Korzystamy z najnowszych technologii, najlepszych maszyn o(...)

adrianafurniture.com/pl

Nowoczesne meble tapicerowane, takie jak narożniki z funkcją spania, sofy rozkładane, komplety wypoczynkowe czy fotele pokojowe to produkty firmy Adriana Furniture. Ten polski producent mebli powstał w Warszawie na początku lat dziewięćdziesi(...)

Furini Świat Puf i Foteli Agnieszka Wójcik

Furini Świat Puf i Foteli to dynamiczna firma produkująca siedziska najnowszej generacji, czyli worki sako, pufy i fotele relaksacyjne. W naszej ofercie znajdują się także: zagłówki podróżne, poduszki, legowiska dla psów i kotów oraz granu(...)

Meble Legar

Twoja przestrzeń potrzebuje odświeżenia? Urządzasz nowe lokum? Zapełnij swoje pomieszczenia wyjątkowymi i nietuzinkowymi meblami. Doradzamy, wymiarujemy, projektujemy. Słuchamy tego, co masz nam do powiedzenia. Dokonujemy pełnej realizacji na(...)

DaxMeble

Nasz sklep internetowy skupia się na meblach do salonu, sypialni i pokoju młodzieżowego. Sprzedajemy łóżka kontynentalne, które mają możliwość personalizacji, tak aby najlepiej dopasować je do Państwa potrzeb. Posiadamy także sofy, komo(...)

OLL-MEBEL Adrian Buczkowski

Stolarz z wysokimi poziomem kwalifikacji zawodowych, specjalizuje się w tworzeniu mebli dla najmłodszych - dzieci. Meble najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów do produkcji. Inwestując w dobrej jakości meble, ma(...)

Wooden House Anna Wojtowicz Marlena John s.c.

Wooden House to salon meblowy położony na obrzeżach Wrocławia, w którym znaleźć można meble najwyższej jakości wspaniałych polskich projektantów. Tworzone na wymiar, z dbałością o każdy detal i życzenie Klienta, z wykorzystaniem najn(...)