Katalog ZANA

Materiały budowlane

MAREK SIKORA "CERAMIC"

Ceramic to doświadczona firma w dziedzinie sprzedaży wysokiej jakości materiałów ogniotrwałych. Decydując się na współpracę z Ceramic macie pewność, że Wasza inwestycja jest w dobrych rękach. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1991(...)

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

Farby Kabe – producent wysokiej jakości artykułów do remontu oraz chemii budowlanej oferuje swoim klientom obszerny asortyment farb, systemów ocieplania ścian oraz tynków cienkowarstwowych. W ofercie znajdziecie tynki akrylowe, silikonowe, mi(...)

Retro Holding Sp. Z.O.O

RetroCegła to firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą płytek, wykonanych z tradycyjnych, ponad stuletnich cegieł dekoracyjnych. Starannie wybrane cegły z najlepszego źródła rozbiórki historycznych obiektów, zapewniają świetny kli(...)

WIKDOOR

Dystrybutor stolarki okiennej i drzwiowej, a także bram garażowych oraz podłóg drewnianych i paneli podłogowych najlepszych polskich i zagranicznych producentów. W naszym salonie klient znajdzie wysokiej jakości stolarkę budowlaną dla domu i(...)

Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Okna to dla nas całe życie. Poświęciliśmy się pracy. Stolarka okienna to nasza misja. Pomagamy klientom w zakupie okien w 220 miastach w kraju. Elementem wyposażenia, jaki dostaniesz w Twoje-Okna są rolety zewnętrzne oraz moskitiery. Do prod(...)

AluMaster Łukasz Maciak

AluMaster to producent drabin aluminiowych. Proponujemy sprawdzone produkty, które są stworzone odpowiednio z wszystkimi wymaganiami. Nasze drabiny posiadają wszystkie atesty. Proponujemy drabiny domowe, drabiny przemysłowe, drabiny drewniane ora(...)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Betomex Sp. z o.o.

Jeżeli planujesz budowę, jesteś inwestorem i po prostu szukasz sprawdzonego dostawcy, producenta betonu to dobrze trafiłeś. Wśród firm w woj. Świętokrzyskim na pewno na uwagę zasługuje firma BETOMEX z miasta Staszów. O firmie wiedzą wszy(...)

Techplast Wojciech Maciejewski

Hurtownia, dystrybutor tworzyw sztucznych Techplast. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy budowlane i reklamowe z województwa dolnośląskiego. Jesteśmy jedną z największych tego typu firm w regionie. Zamówienia realizujemy na terenie ca(...)