iNaprawy - Katalog ZANA

iNaprawy

Dane adresowe:

Wesoła 24,
23-305 Kielce
świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

serwis@inaprawy.pl
790669911

Dane firmy:

iNaprawy
NIP: 9591950145
REGON: 260649420

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Wesoła 24, Kielce, Polska

Opis firmy iNaprawy

Nasza firma, iNaprawy jest serwisem urządzeń firmy Apple. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Kielcach, jednakże z naszych usług korzystają ludzie z całej Polski. Jako jedni z nielicznych oferujemy naprawę zdalną. Jeśli Twoje urządzenie firmy Apple uległo awarii i wymaga naprawy, możesz dostarczyć je nam kurierem. Zdiagnozujemy usterkę i wycenimy koszt jej usunięcia. Podczas napraw korzystamy wyłącznie z części oryginalnych - dzięki temu można mieć pewność, że naprawa została wykonana z najwyższą starannością.

Oferta firmy

Zajmujemy się naprawą urządzeń marki Apple - jeśli Twój iPhone, Macbook, czy też iPad uległ awarii i chciałbyś dokonać jego naprawy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Firmy pokrewne w bazie

/ serwis apple /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeśli należysz do osób, które potrzebują dobrego sprzętu filmowego dosłownie od święta i nie masz zamiaru inwestować w niego ogromnych pieniędzy, to wypożyczalnia sprzętu filmowego będzie miejscem skrojonym dla Twoich potrzeb.
Dobre wentylacje Nasza oferta sprzedażowa to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą kupić porządne wentylacje i klimatyzacje w bardzo atrakcyjnej cenie.
Rozlokowane w największych miastach Polski salony Denon oferują najwyższej jakości sprzęt RTV, szczególny nacisk kładąc na zestawy stereo i słuchawki po specjalnych, okazyjnych cenach.