Edom Pranie - Katalog ZANA

Edom Pranie

Dane adresowe:

Komisji Edukacji Narodowej 60,
02-777 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

biuro@edompranie.pl
600 140 170

Dane firmy:

Edom Pranie
NIP: 1248316257
REGON: 759981266

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Komisji Edukacji Narodowej 60, Warszawa, Polska

Opis firmy Edom Pranie

Oferujemy specjalistyczne pranie tapicerki oraz wykładzin realizowane w Twoim domu lub biurze. W trosce o komfort klienta oferujemy środki czystości najwyższej jakości oraz bardzo elastyczne terminy. Możesz skorzystać z naszej oferty w godzinach popołudniowych lub w weekend. Jeżeli jesteś przedsiębiorcom i chcesz zadbać o odpowiednią prezencję swojego biura zamów specjalistyczne pranie tapicerki oraz wykładzin. Każdy klient, który odwiedzi Twoją siedzibę, będzie zachwycony wysokim poziomem czystości Twojego biura. Rodzice dobrze wiedzą, jak często pojawiają się plamy na wykładzinie lub tapicerce, gdy jednym z domowników jest dziecko. Plamy po jedzeniu oraz napojach są bardzo ciężkie do wybawienia. Im dłużej pozostawimy takie zanieczyszczenia, tym ciężej będzie je usunąć. Jeżeli chcesz skutecznie pozbyć się trudnych plam, skorzystaj z naszej pomocy. Specjalistyczne pranie tapicerki meblowej oraz wykładzin metodą ekstrakcyjną to sposób na bardzo uporczywe zabrudzenia.

Oferta firmy

Usługa za sprawą niskiej ceny jest dostępna dla każdego. Dokładna wycena ma miejsce po przyjeździe odpowiednio wyszkolonego pracownika. Jest to najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie, ponieważ specjalista ma w takiej sytuacji możliwość odpowiedniego ocenienia stopnia zabrudzenia. Wszystkie środki wykorzystywane przez naszą firmę są bezpieczne zarówno dla materiału, jak i dla domowników lub pracowników. Co więcej, profesjonalne pranie wykładzin oraz tapicerki meblowej pozwala osiągnąć długotrwałą ochronę. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Solidne niemieckie odkurzacze centralne w zasięgu twojej ręki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą polskiego dystrybutora sprzętu do centralnego odkurzania, firmy Variovac Polska, która już od ponad 20 lat zaopatruje polaków w sprzęt najwyższej jakości.