DlaStopy.pl - Katalog ZANA

DlaStopy.pl

Dane adresowe:

ul. Piasta 21,
44-200 Rybnik
śląskie

Dane kontaktowe:

info@dlastopy.pl
32 422 62 31

Dane firmy:

DlaStopy.pl
NIP: 6423209905
REGON: 380079642

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Piasta 21, Rybnik, Polska

Opis firmy DlaStopy.pl

DlaStopy.pl to brytyjski sprzedawca obuwia dziecięcego, oferujący szeroki wybór wysokiej jakości obuwia dziecięcego w bardzo przystępnych cenach i najważniejszych markach, takich jak Scholl, Emel, Bartek, Aurelka i wiele innych. Naszymi klientami są głównie rodzice poszukujący wysokiej jakości butów dziecięcych w najlepszych cenach. Jeśli szukasz konkretnego typu butów, możesz je znaleźć na naszej stronie. Przejrzyj naszą bogatą kolekcję butów dziecięcych online już teraz!

Firma DlaStopy.pl jest również specjalistą w dziedzinie wkładek ortopedycznych, który pomaga osobom cierpiącym na takie schorzenia, jak Plantar Fasciitis, skręcenie kostki i inne choroby stóp. Naszym celem jest poprawa jakości życia użytkowników dzięki wkładkom wykonanym na zamówienie.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie obuwia dziecięcego. Nasz zespół składa się z młodych, entuzjastycznych i doświadczonych sprzedawców. Pomożemy Ci wybrać idealne buty dla Twojego dziecka i udzielimy Ci fachowych porad, jak utrzymać stopy w zdrowiu, korzystając z naszej wspaniałej oferty obuwia.

Jesteśmy również wiodącym dostawcą sprzętu ortopedycznego do pielęgnacji stóp, wkładek ortopedycznych i innych powiązanych środków medycznych. Od ponad 30 lat dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania do pielęgnacji stóp.

Oferta firmy

Dlastopy.pl to sklep internetowy specjalizujący się w obuwiu dziecięcym, wkładkach ortopedycznych i akcesoriach. Oferujemy szeroki wybór butów dla dziewczynek i chłopców. Posiadamy szeroki wybór butów, w tym:
- trampki,
- kozaki,
- sandały
i inne rodzaje obuwia.
Nasza firma stale aktualizuje asortyment obuwia i wkładek ortopedycznych.

Firmy pokrewne w bazie

/ DlaStopy.pl / buty dziecięce /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Relax-Med to sklep medyczny i wypożyczalnia sprzętu medycznego.
W naszej ofercie znajduje się odzież medyczna, która może być wykorzystywana w szpitalach, przychodniach, gabinetach kosmetycznych.
Lekarze, którzy pracują przy użyciu aparatury medycznej, wiedzą jak ważna jest jego precyzja i niezawodność.